Sklep Wandy Gruba

Sklep Budowlany-Artykuły BHP

papa

Godziny Pracy


Pn. - Pt.  6 - 18

Sob.        6 - 14

Kontakt


tel.   +48 818 542 333
email:


Lokalizacja


Sklep Wandy Gruba
21-100 Lubartów
ul. Szaniawskiego 23

Wjazd na parking,
Wejście do sklepu

Od ulicy Różanej.


Akceptujemy płatności kartami


N I P 714 000 94 24


Rękawice Antywibracyjne
Vibraton

rekawice_robocze_antywibracyjne_ vibraton

Rękawice antywibracyjne Vibraton wykonane są z terylenowych włókien, połączonych bawełną. Dzięki specjalnie fakturowanej polimerowej powierzchni na dłoni i palcach rękawice zmniejszają poziom wibracji. Pozwala ona też na dokładne chwycenie narzędzia. Przeznaczone są do pracy z młotami, wiertarkami, drążarkami i wszelkimi narzędziami które generują drgania, na budowie, w pracach drogowych i instalacyjnych. Chronią przed chorobą wibracyjną.

Wartość współczynnika przenoszenia drgań: M (TRM) = 0,91, H (TRH) = 0,59
Rękawice spełniają wymogi norm: EN-420, EN-10819, EN-388.

Rękawice Robocze
Gumowe flokowane - Angel

rekawice_robocze_gumowe_angel

Rękawice te są wykonane z lateksu. Wewnętrzna powierzchnia rękawic pokryta jest flokiem (pyłem bawełnianym), co ułatwia wkładanie i zdejmowanie oraz zapobiega poceniu się rąk w czasie użytkowania. Na części chwytnej chropowata struktura dzięki czemu rękawiczki zyskują lepszą przyczepność. Są odporne na rozciąganie, detergenty i środki piorące. Potocznie znane jako floki lub rękawice gospodarcze.

Spełniają wymogi norm: EN388 oraz 374-2

Rękawice Robocze
Guretan

rekawice_robocze_guretan

Rękawice są wykonane z odpornej na rozdarcie i powstawanie pęknięć dzianiny poliester w części "chwytnej" powleczone poliuretanem. Rękawice zapewniają czucie trzymanego przedmiotu, wykazują dużą elastyczność oraz dopasowują się do dłoni, idealne do prac, gdzie wymagana jest precyzja.

Zgodne z wymogami norm EN388 i EN420.

Rękawice Robocze
Nakrapiane

rekawice_robocze_nakrapiane

Rękawice robocze wykonane z dzianiny z jednostronnie nakrapiane. Dzianina to 50% poliester i 50% bawełna o gramaturze 600 g Nakropienie na części dłonicowej zapewnia dobrą chwytność i zwiększa trwałość rękawicy .Połączenie poliestru z bawełną sprawia że rękawice są rozciągliwe a zarazem przewiewne. Rękawica zakończona jest ściągaczem .Stosowane są do prac przeładunkowych , sprawdzają się też w budownictwie .

Rękawice spełniają wymogi normy: EN-420

Rękawice Robocze
Nitrylowe

rekawice_robocze_nitrylowe

Rękawice są odporne na działanie rozpuszczalników, kwasów, zasad, olejów, i tłuszczów. Bezpieczne dla środowiska, rzadko są przyczyną reakcji alergicznych. Posiadają lepszą elastyczność i wytrzymałosć niż winylowe i lateksowe.

Rękawice spełniają wymogi norm:EN 388, EN 374-2, EN 374-3.

Rękawice Robocze Poliestrowe
Lateksowane - Ogrifox Grip

rekawice_robocze_ogrifox

Rękawice robocze wykonane z poliestru, powlekane lateksem zakończone ściągaczem, Rękawice powleczone są chropowatą strukturą zapewniającą doskonałą chwytność, nie powodującą usztywnienia rękawicy. Rozciągliwe elastyczne i wytrzymałe, mimo iż są cienkie. Dopasowują się do dłoni.

Rękawice spełniają wymogi normy: EN-420.

Rękawice Robocze
Gumowane - Recodrag

rekawice_robocze_recodrag

Rękawice robocze wykonane z dzianiny powlekane gumą o porowatej strukturze,dzięki czemu zachowują doskonałą przyczepność. Rękawice odporne na rozdarcie i powstawanie pęknięć, trudnościeralne, odporne na zużycie. Stosowane w budownictwie, przemyśle i transporcie.

Spełniają wymogi norm EN388 i EN420

Rękawice Powlekane Gumą
Ze Ściągaczem - Rgs Grip

rekawice_robocze_rgs_grip

Rękawice robocze wykonane z dzianiny, powlekane gumą, wykończone ściągaczem. Przeznaczone do prac na budowie, w gospodarstwie domowym oraz przy przeładunkach, wyłącznie przy minimalnych zagrożeniach jak zabrudzenie czy otarcie naskórka.

Rękawice spełniają wymogi normy: EN-420

Rękawice Robocze
Nitrylowe - RNITZ

rekawice_robocze_rnitz

Rękawice robocze wykonane z nitrylu, zakończone ściągaczem.Część chwytna i do połowy część wierzchnia oblane powłoką z nitrylu w kolorze żółtym. Rękawice są elastyczne, odporne na ścieranie, przetarcie czy przebicie.Nitryl zwiększa odporność na smary, oleje, tłuszcze i węglowodory. Nitryl ulega biodegradacji, rękawice nitrylowe zachowują swoją formę dlatego mogą być prane. Są doskonałe dla mechaników, wykorzystywane podczas przeładunku i transportu.

Spełniają wymogi normy: EN420

Rękawice Robocze
Powlekane Gumą - Rtela

rekawice_robocze_rtela

Rękawice robocze Rtela wykonane są z poliestru, powleczone lateksem. Zapewniają pewny chwyt i precyzję.Są odporne na ścieranie i rozdarcie umożliwia to długie użytkowanie. Polecane są do prac wymagających precyzji: mechanicznych, transportowych, budownictwie. Dzięki zastosowanym materiałom są elastyczne, dobrze dopasowują się do kształtu dłoni. Są wykończone ściągaczem. Kolor przędzy czerwony a kolor lateksu czarny.

Rękawice spełniają wymogi norm:EN-420 i EN-388.

Rękawice Robocze
Powlekane Gumą - Wampirki

rekawice_robocze_wampirki

Rękawice robocze "WAMPIRKI" są przeznaczone do wszelkich prac roboczych na budowie w przemyśle, rolnictwie czy spedycji. Chronią przed zabrudzeniem, otarciami i drobnymi urazami. Wykonane są z przędzy bawełnianej, w części chwytnej powleczone lateksem, cechują się elastycznością i dobrą chwytnością, gwarantują dłoniom przewiewność. Elastyczny ściągacz sprzyja łatwemu zakładaniu i zdejmowaniu.

Rękawice spełniają wymogi normy: EN-420

Rękawice Robocze
Powlekane Pcv Krótkie Rpcvs

Rękawice robocze powlekane Pcv krótkie Rpcvs

Rękawice RPCVS przeznaczone są do prac w budownictwie, przemyśle, usługach oraz transporcie. Mogą być wykorzystane jako ochrona przed smarami, olejami, ponieważ są szczelne i chemoodporne. Rękawice wykonano z dzianiny, która w całości jest powleczona PCV. Zakończono je elastycznym jasnym ściągaczem, pozostała częsc rękawicy jest w czerwonym odcieniu.

Spełniają wymogi norm EN-388 oraz EN-420

Rękawice Robocze Z Tkaniny
Powlekane PCV - Rpcv 35cm

Rękawice robocze z tkaniny powlekane pcv- Rpcv 35cm

Rękawice robocze RPCV to rękawice z przedłużonym mankietem o długości 35 cm. Doskonale zabezpieczają nie tylko dłoń, ale i część przedramienia. Wykonane zostały na nośniku z tkaniny, w całości powleczone są PCV. Rękawice są odporne na nieagresywną chemię, detergenty i środki czyszczące. Rękawice są także szczelne i wytrzymałe mechanicznie.

Spełniają wymogi norm EN-388 oraz EN-420

Rękawice Robocze
RL

Rękawice robocze RL

Rękawice robocze wzmacniane skórą bydlęcą licową w ciemnych kolorach. Mankiet i wierzch rękawicy z drelichu. Stosowane do prac mechanicznych w budownictwie i przemyśle.

Spełniają wymogi normy EN-420

Rękawice Robocze
RBŻ

rekawice_robocze_rbz

Rękawice robocze całodnonicowe wykonane z drelihu, wzmocnione skórą-dwoiną bydlęcą. Część chwytna rękawicy wykonana jest z jednego kawałka skóry. Dodatkowe wzmocnienie na części chwytnej z żółtej skóry bydlęcej. Mankiet usztywniony w żółtym kolorze od wewnątrz wypodszewkowane, co podnosi komfort użytkowania. Wysoka jakość skóry tworzy te rękawice bardzo wytrzymałymi i odpornymi na zużycie. Stosowane do ogólnych prac w budownictwie i przemyśle ciężkim.

Spełniają wymogi normy: EN420