Sklep Wandy Gruba

Sklep Budowlany-Artykuły BHP

papa

Godziny Pracy


Pn. - Pt.  6 - 18

Sob.        6 - 14

Kontakt


tel.   +48 818 542 333
email:


Lokalizacja


Sklep Wandy Gruba
21-100 Lubartów
ul. Szaniawskiego 23

Wjazd na parking,
Wejście do sklepu

Od ulicy Różanej.


Akceptujemy płatności kartami


N I P 714 000 94 24


Przyłbica
Przeciwodpryskowa

Przyłbica przeciwodpryskowa ochronna

Przyłbica wykonana z szyby poliwęglanowej.
Przeznaczona do ochrony oczu i twarzy przed odpryskami ciał stałych powstającymiprzy ręcznej i maszynowej obróbce drewna metali, tworzyw i.t.p. Chroni przed odpryskami o średniej energii uderzenia (prędkość uderzenia do 120 m/s, kulka o masie 0,86 g) posiada regulację obwodu głowy, grubość szybki: 1,5 mm.
Norma - EN 166

Okulary Ochronne
Modeco MN-06-101

Okulary-MN06-101-Modeco

Lekkie okulary ochronne, soczewki wykonane z poliwęglanu chronią przed uderzeniami cząstek o niskiej energii uderzenia (45m/s kulką o masie 0,86g), zapewniają ochroną przed promieniowaniem UV, regulowana długość zausznika pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Stosowane jako okulary ochronne i wizytowe w zakładach pracy. W ofercie okulary z soczewkami w kolorach : żółltym , niebieskim i bezbarwne .

Okulary Ochronne
OK PO 01

Okulary - OK-PO-01

Lekkie i wygodne okulary , o zaokrąglonych kształtach dzięki specjalnie wymodelowanym i wykonanym zausznikom okulary posiadają swoisty system wentylacji przylegająca do brwi górna część okularów zapewnia dodatkową ochronę z góry.
Norma - EN 166

Gogle
Ochronne

Gogle ochronne

Gogle chronią przed odpryskami i pyłem , przeznaczone do ochrony wzroku pracowników na różnych stanowiskach pracy idealnie dopasowują się do różnych kształtów twarzy wykonane z materiału, który nie wywołuje alergii